دستگاه برش دستی دهنه ۷۲ آلمانی

تماس بگیرید

دستگاه برش دستی یک وسیله بسیار کاربردی برای کسانی که نیاز به دستگاه برش  دارند ولی مکان کوچک و بودجه کافی برای خرید برش برقی ندارند.

دهنه این برش 72 سانتی متر و ساخت کشور آلمان می باشد. این برش کاملا بازسازی و تمام قطعات آن تعمیر و به روز رسانی شده است.

دستگاه برش دستی دهنه ۷۲ آلمانی یک دستگاه قدیمی اما بسیار کاربردی برای کسانی که نیاز به برش بصورت انبوه را دارند.

شما همچنین میتوانید مجموعه کم نظیر انواع محصولات مورد نیاز را در فروشگاه اینترنتی کاغذ و ملزومات چاپ مشاهده و در صورت نیاز خرید فرمائید.

این دستگاه قابلیت برش حدود ۱۵۰۰ برگ را در هر بار برش دارد که در نوع خود برای آ« مزیت حساب میشود و شما میتوانید با استفاده از اهرم گردان در قسمت مقابل نسبت به جابجایی و برش دلخواه با گرماژ های مختلف در ابعاد گوناگون اقدام نمایید.

شما میتوانید با جستجوی کلمه فروشگاه اینترنتی کاغذ و ملزومات چاپ در موتورهای جستجو در سریعترین زمان کالای درخواستی خودتان را خریداری نموده و در اسرع وقت در محل تحویل بگیرید.

انواع برش کدامند و چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند؟

تا زمانی که کاغذ وجود داشته باشد برش هم مطرح می باشد  بنابراین دستگاه برش بسیار مورد استفاده و بسیار پرطرفدار هستند و براساس کاری که انجام می دهند از مدلهای ساده ی دستی تا مدلهای برقی تمام اتوماتیک متغیر می باشند برای همین نیاز است به کاربرد دستگاه برش کاغذ دستی و برقی و  همچنین انواع مدلهای آن بپردازیم و توضیحی اجمالی در رابطه با این دستگاه ها داشته باشیم.

کاربرد دستگاه برش :

همانطوری که از نام این دستگاه پیداست کاربرد آن برای بریدن به صورت کاملا صاف و دقیق و در اندازه ی مشخص و یکدست در تمام کاغذها می باشد به همین منظور این دستگاه برش دارای تیغه های بسیار تیز و قوی می باشند که یا به وسیله ی اهرم دستی و یا به شکل بازوی برقی بر روی کاغذ فرود می آید و باعث بریده شدن کاغذ ها می شود.

برش دارای انواع مختلفی می باشند که در اینجا راجع به انواع آنها توضیح خواهیم داد.

برش دستی معمولی:

این گروه از دستگاهها به صورت دستی کار می کنند یعنی برش با فشار دست انجام می شود و در این گروه از حداکثر تعداد کاغذی که می توان همزمان برش زد ۱۵ برگ می باشد و از سایز A5 تا A3 می باشند و بدنه ای سبک و قابل حمل دارند.

برش دستی قدرتی:

این گروه مانند مدلهای دستی معمولی توسط دست برش می زنند ولیکن تفاوتی که دارند در این است که اولا تعداد برگی که در این گروه از دستگاه ها می توانند همزمان برش بخورند تا ۴۰۰ برگ است درثانی وزن بدنه ی این دستگاه ها سنگین تر بوده و تیغه ی آنها قوی تر است و در دو سایز A4 و A3 موجود است.

برش برقی:

این گروه از دستگاه برش براثر نیروی محرکه ی الکتریسیته عمل می کنند و با دکمه ی برقی عمل برش را انجام می دهند در این گروه دستگاه ها برش دقیق تر و منظم تر انجام می شود و در اندازه های ۳۲ سانت، ۴۵ سانت، ۴۶ سانت، ۵۲ سانت و ۷۲ سانت وجو دارد و در مدلهای اهرمی که فقط برش برقی است و نگهدارنده ی و حرکت دهنده ی دستی می باشد و مدل نیمه اتوماتیک که فقط حرکت دهنده ی یا همان گونیا دستی می باشد و بقیه ی قسمت ها برقی است و در مدل آخر که مدل تمام اتوماتیکمی باشد تمام کارهای دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود.

برش برقی صنعتی:

این گروه از تنها تفاوتی که با گروه برش برقی معمولی دارند بزرگتر بودن عرض دستگاه و صنعتی تر بودن آن است که یا با پمپ باد یعنی به صورت پنوماتیک و یا با پمپ روغن یعنی به صورت هیدرولیک تیغه بالا و پایین می رود.

توضیحات تکمیلی

وزن 400 کیلوگرم
ابعاد 250 × 180 × 250 سانتیمتر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه برش دستی دهنه ۷۲ آلمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه برش دستی دهنه ۷۲ آلمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *