توسعه زایکون در چین

توسعه زایکون در چین

زایکون شان وو را به عنوان مدیر کل چین بزرگ منصوب کرده است و این نشان دهنده افزایش حضور این شرکت در منطقه است. در نقش جدید خود ، وو وظیفه مدیریت رشد قابل توجه علاقه به راه حل های دیجیتال Xeikon در چین ، به ویژه چاپگرها و مبدل های لیبل و بسته بندی را دارد. او همچنین انبارهای جدید Xeikon را در مرکز نوآوری فنی آن در شانگهای مدیریت و هماهنگ می کند.
آقای وو در مورد انتصاب خود اظهار داشت: خوشحالم که بخشی از برنامه های آینده Xeikon در چین هستم.خانواده Xeikon یک جامعه بزرگ از نوآوری و آینده نگری است. من مدتهاست فناوری Xeikon را تحسین می کنم و با رشد عظیمی که در بخش لیبل و بسته بندی در چین شاهد آن هستیم ، ارائه راه حل های خلاقانه Xeikon به این بازارها برای من هیجان انگیز است.
اکنون با انبار جدید که در شانگهای افتتاح شده است ، ما می توانیم به سرعت با کمک فنی و خدمات تحویل ۲۴ ساعته قطعات و مواد مصرفی پاسخ دهیم. من تقریباً ۳۰ سال است که در بخش فناوری اطلاعات کار می کنم – در Hitachi ، EMC و IBM. همچنین سالها به عنوان مدیر کل در InfoPrint کار می کردم ، جایی که راه حل های چاپ مداوم را می فروختم. نقش جدید من یک فرصت بزرگ است و امیدوارم که بتوانم مهارت های فناوری اطلاعات و مدیریت خود را برای پشتیبانی از Xeikon به ارمغان بیاورم.
زایکون مرکز نوآوری خود را در شانگهای طراحی کرد تا معیار برتری باشد. از شرکتهای چاپ و تبدیل دعوت می شود تا در مورد استراتژی های تجاری خود و مقایسه نتایج تجهیزات Xeikon بحث کنند.
وو افزود: ما همچنین می توانیم مجموعه کامل خدمات Xeikon ، از جمله آموزش و پشتیبانی و همچنین خدمات مشاوره آنلاین و جامع Transform خود را با خط تلفن خود برای مشاوره و راهنمایی در مورد تحول دیجیتال ، به مشتریان ارائه دهیم.
کلاوس نیلسن مدیر و مدیر کل APAC در Xeikon ، گفت: خوشحالیم که شان وو به عنوان مدیر کل چین بزرگ به Xeikon پیوسته است. او دارای تخصص و مهارت های مدیریتی اثبات شده است. بازار چین همچنان در حال گسترش است و این انتصاب گام بعدی در استراتژی G2M ما برای این منطقه است. شان در نقش تازه تأسیس خود ، تجارت Xeikon را در چین بزرگ توسعه و تقویت خواهد کرد.

نظر خود را بنویسید